top of page
botox.jpg

Botox

Zákrok prebieha pomerne rýchlo, niekoľkými vpichmi – podľa lokalizácie a typu vrások. Bolestivosť sa obmedzuje na pocit jemného vpichu. Po aplikácii je odporúčané intenzívne využívať mimiku ošetrenej oblasti, 3-4 hodiny zostať vo vzpriamenej polohe.

Pery
kyselina hyalurónová

Zákrok zväčšenia pier alebo ich korekcia trvá 40-60 minút a je málo bolestivý vďaka vrstve anestetického krému, ktorý VŽDY pred zákrokom aplikujeme na ošetrovanú oblasť.

pery kyselina hy.jpg
Kontúra tváre  očí.jpg

Kontúra
tváre / očí

V oblasti tváre a očí predstavuje lekársky dočasnú zmenu, ktorej cieľom je korekcia tvárových charakteristík alebo drobných vád,

s cieľom zlepšiť vzhľad tváre.

Oči - kolagén

Veľmi dobre zabraňuje prejavom starnutia, zjemňuje vrásky,

oci kolagen.jpg
biorevitalizacia.jpg

Biorevitalizácia

Biorevitalizácia je metóda ktorá vedie k obnoveniu elasticity
a pevnosti pokožky, vyhladeniu vrások, navráteniu zdravej farby typickej pre mladú, dobre hydratovanú pleť.

Kolagénové nite

Ošetrenie kolagénovými nitami je neinvazívne ošetrenie bez použitia ihiel. Ošetrenie je bezbolestné a veľmi príjemné. Kolagénové nite zabezpečia vyplnenie vrásky, spevnenie kože a tvorbu nového kolágenu. Zvýši hladinu kolagénu a zabezpečí, aby potrebný kolagén zostal na rovnakej úrovni.

kolagenove nite.jpg
lipoliza.jpg

Lipolýza
štiepenie tukov 

Ako lipolýza prebieha? Počas injekčnej lipolýzy sa aplikuje tenkou ihlou látka fosfatydylcholin (čiže sojový lecitín) priamo do nežiaduceho nahromadeného tuku. Zákrok je bezbolestný,
preto nie je vykonávaný v anestézii, a to ani lokálne.

Vačky pod očami

Jeden z najčastejších estetických problémov. Opuchnuté vačky pod očami vás už nemusia trápiť!

vacky pod ocami.jpg
Hyperhidroza.png

Hyperhidróza
nadmerné potenie

Hyperhidróza je stav nadmerného potenia, tzn. že sa produkuje priveľa potu bez nejakej príčiny. To môže spôsobovať obrovskú nepohodu, zníženie sebavedomia či inú psychickú záťaž. V takomto prípade nepostačujú ani antiperspiranty, ani deodoranty. Veľmi účinným a dlhotrvajúcim nástrojom proti hyperhidróze je aplikácia botoxu typu A, nazývaný aj botulotoxín typu A (BTX-A).

Rezervujte si termín

Návšteva u naších odborníkov je možna len po rezervácii.

bottom of page